Pokaż listę

Wołomin: Mieszkańcom puszczają nerwy?

Zdaje się że w Wołominie komuś puściły nerwy.

W minioną sobotę, podobnie jak przed tygodniem nad tunelem w Wołominie pojawił się taki oto napis:

/media/22345534_1585929684801998_1721727711_o.jpg
Wołomin = Korki! E. Radwan mniej gadania, więcej działania@

Tydzień temu, także w sobotę banner krzyczał:

/media/2017_10_09_08_59_38_Super_strona_Miasta_Woomin.png
My stoimy w korku! Burmistrz Radwan nic nie robi!

Nie wiadomo kto i kiedy je wiesza, faktem jest, że zarówno tydzień temu jak i w minioną sobotę zniknęły dość szybko.

Zapytani o sytuację mieszkańcy, nie kryją zdziwienia faktem, że dopiero teraz ktoś postanowił dać wyraz swojemu oburzeniu sytuacją związaną z wołomińskimi korkami.

/media/22311852_1585930221468611_1975367766_o.jpg
Wołomiński korek

Kierowcy, którym nie udało się na własne oczy zobaczyć wiszącego nad tunelem banneru, zapytani przez naszych reporterów o zdanie w tej kwestii nie wydawali się zdziwieni faktem, że został tak szybko usunięty.

- "Wiadomo, że to co niewygodne, trzeba usunąć z pola widzenia", "sam chętnie namalowałbym kolejny gdyby nie to, że przez stanie w korku brakuje mi czasu na takie rzeczy", "mieszkam 5 km od mojej pracy a do domu wracam czasem niemal godzinę - szlag mnie trafia!".

Nie brakowało komentarzy łaskawych dla oskarżonej o bierność Burmistrz Elżbiety Radwan: "co pan myśli, że burmistrz nie ma ważniejszych rzeczy na głowie jak korek w mieście?".

Pewnie ma. Ale ma też sztab ludzi i odpowiednie służby które w tak uciążliwych dla mieszkańców sytuacjach, winny podjąć jakiekolwiek działania zmierzające do usprawnienia ruchu na wołomińskich ulicach. Tymczasem w internecie obrońcy Wołomińskich władz prześcigali się w poszukiwaniu autorów banneru.

Naszym zdaniem ważniejsze od poszukiwań osób, które poświęciły czas i energię na wyrażenie swojego niezadowolenia, jest jednak odnalezienie przyczyn powstania tej sytuacji i rozwiązanie jej. Jak bowiem stwierdził jeden z napotkanych przez nas mieszkańców Wołomina: "ktokolwiek to napisał, niezależnie od jego poglądów i przynależności - popieram."

Pokaż listę
Facebook Twitter