Pokaż listę

Radny wyjaśnia przyczynę ciemności panujących w Wołominie

W ciągu ostatnich dni kilkukrotnie poruszaliśmy temat panujących w Wołominie od jakiegoś czasu ciemności.

Nie palą się latarnie w ścisłym centrum Wołomina, kierowcy aut nie widzą przechodzących przez ulice pieszych, a ci z kolei nie są w stanie dostrzec dziur w chodnikach.

Zastanawialiśmy się wspólnie z mieszkańcami co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Dlaczego przez kilka ostatnich dni całkowite, grobowe ciemności spowiły centrum miasta, narażając Mieszkańców na niebezpieczeństwo utraty zdrowia.

O odpowiedź na to pytanie i jednocześnie komentarz, pokusił się na jednym z portali społecznościowych, Radny Rady Miejskiej w Wołominie, Pan Robert Kobus, pisząc:

/media/2018_01_10_14_55_58_Poczta.jpg
fot. eW

"Proszę Państwa,stan rzeczy z jakim mamy do czynienia w Wołominie od pewnego czasu,czyli brak oświetlenia ulicznego w całych kwartałach ulic to efekt zaniedbań w regularnej konserwacji i bieżącym utrzymaniu oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Wołomin.Odpowiedzialnym za tą sytuacje jest gmina Wołomin niezależnie od zarządcy drogi wzdłuż której takie oświetlenie nie działa."

Ot i wszystko jasne. Kto wypłaci mieszkańcom, którym stanie się krzywda na jezdni bądź chodniku odszkodowanie, pozostaje kwestią otwartą.

red. eW


Pokaż listę
Facebook Twitter