Pokaż listę

Jolanta Madziar - reprezentantka Wołomina w wyborach do Parlamentu

Jolanta Madziar, radna powiatu wołomińskiego, kandydująca w wyborach samorządowych 2018r.  z list Prawa i Sprawiedliwości – kandyduje do Sejmu w okręgu 20, do którego wliczają się powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński.


Pani radna w wyborach samorządowych 2018r. zdobyła niemal 1500 głosów, aktywnie bierze udział w pracach rady powiatu wołomińskiego, jest sekretarzem Komisji Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, a także członkiem Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki.


Jak sama mówi, jej  pragnieniem jest „aby wszystkie podejmowane przez polityków działania służyły poprawie życia Polaków, ale także zapewnieniu rozwoju naszego regionu. Osiągniemy to jedynie wsłuchując się w potrzeby ludzi i podejmując działania służące wspólnemu dobru. Polskie dzieci mają prawo wychowywać się w kraju spokojnym, bezpiecznym i oferującym im realne możliwości rozwoju a naszym obowiązkiem jest im to zapewnić.”
red.

Pokaż listę
Facebook Twitter