Pokaż listę

Elżbieta Radwan pozywa do sądu Urząd Miejski, którym kieruje.

Jak dowiedział się Express Wołomiński, Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan pozwała do Sądu Urząd Miejski w Wołominie, którym zarządza od ponad trzech lat.  


Większość osób zacznie zapewne czytać ten artykuł od spojrzenia w kalendarz, czy dziś nie mamy przypadkiem prima aprilis.  

Niestety, władze miasta brną dalej w kierunku ośmieszania Wołomina na arenie ogólnokrajowej. Jak mówił klasyk: ,,Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok do przodu’’. Tym krokiem wydaje się zacięta walka Elżbiety Radwan o przywrócenie kwoty 12 540 zł wynagrodzenia. Tym razem przeciwnikiem burmistrz Radwan będzie sam Urząd Miejski w Wołominie. Urząd, którym burmistrz Radwan zarządza sama od ponad trzech lat.  

Przypomnijmy, na sesji Rady Miejskiej w Wołominie w dniu 7 marca 2018r. radni wszystkich klubów zdecydowali o obniżeniu burmistrz Radwan wynagrodzenia z niemal 12500zł na 9500zł miesięcznie. Głosowanie odbyło się przy jednym głosie przeciwnym spośród 23- osobowego składu rady.  

Elżbiet Radwan obiecywała i groziła pozwem Radzie Miejskiej, tymczasem najwyraźniej winnym uznała finalnie zarządzany przez siebie Urząd Miejski. Takie rzeczy tylko w Wołominie...


Więcej szczegółów już wkrótce na łamach eW


red.  eW

 


Pokaż listę
Facebook Twitter