Pokaż listę

Czy w Wołominie zabraknie mydła?

Rozbuchany Wydziału Marketingu i Mediów zaprasza w ostatnich dniach do Urzędu Miasta Wołomin przedstawicieli stacji telewizyjnych, z radością prezentujących gazety (,,wyprodukowane'' przez Urząd Miejski w Wołominie ), w których możemy przeczytać, że w każdej właściwie dziedzinie Burmistrz Radwan wykonała 300%, 400%, 500% normy i zapewne może liczyć na poparcie wyborców nie mniejsze, niż Władimir Putin.

Od pewnego czasu Elżbieta Radwan rozpoczęła tournée po różnego rodzaju mediach. Osoby postronne, widząc na ekranie telewizora zatroskaną twarz Burmistrz Wołomina, mogłyby sądzić, że Burmistrz mówi o inwestycjach, przedstawia swoje pomysły na rozwój miasta, lub zabiega o środki na ich wykonanie.

I tu zdziwienie wszystkich, którzy poza obrazem włączą dźwięk; ta zatroskana twarz rzeczywiście zabiega o pieniądze, tyle, że dla... siebie. Użala się nad swoim losem ponieważ Radni Rady Miejskiej stosunkiem głosów 15 : 1 postanowili zmobilizować ją do pracy. Rozbuchany Wydziału Marketingu i Mediów zaprasza w ostatnich dniach do Urzędu Miasta Wołomin przedstawicieli stacji telewizyjnych, z radością prezentujących gazety (,,wyprodukowane'' przez Urząd Miejski w Wołominie ) w których możemy przeczytać że w każdej właściwie dziedzinie Burmistrz wykonała 300%, 400%, 500% normy i zapewne ma poparcie wyborców jak Putin w Rosji na poziomie 80 %. A ,,przypadkowy'', ,,obiektywny'' mieszkaniec Piotr Wyszyński (mąż dyrektor ZS. w Duczkach startujący z tej samej listy - Jeden Powiat, do rady Powiatu co E. Radwan – przyp. red.) – opowiada, jak to skrzywdzona jest Burmistrz przez Radnych.

I śmieszno i straszno.

Negatywny PR, jaki w ostatnim okresie zrobiła Wołominowi Burmistrz Radwan, będzie w najbliższym czasie trudny do nadrobienia. Dzięki zmodernizowanej linii kolejowej przedsiębiorcy zamiast przyjeżdżać do Wołomina - jak zakładały władze samorządowe poprzedniej kadencji, wykorzystają wybudowaną infrastrukturę do relokacji swoich zakładów w miejsca bardziej przyjazne przedsiębiorcom (mówili o tym pracownicy DJChem na ostatniej sesji Rady Miejskiej, składając jednocześnie skargę na bezczynność władz Wołomina).

Elżbieta Radwan często powtarzała, że ogląda każdą złotówkę, którą ma wydać ale dziś trudno oprzeć się wrażeniu, że dotyczyło to szczególnie jej własnych pieniędzy, pochodzących z wynagrodzenia, o które tak intensywnie zabiega nawet w mediach ogólnokrajowych.

Czy ktoś widział tak aktywną Burmistrz, gdy przez zaniedbania jej najbliższych współpracowników miasto straciło ponad 500 000 zł?

autor: eW

Pokaż listę
Facebook Twitter