Pokaż listę

Zielonka: Rusza nowy sezon Futboligi

Już w najbliższą niedzielę wystartuje trzecia edycja zielonkowskich ósemek. Futboliga z roku na rok rozwija się coraz intensywniej i w tym sezonie wystartuje w niej rekordowa liczba drużyn - 20! Pozwoliło to na stworzenie dwóch poziomów rozgrywkowych, dzięki czemu mecze "o pietruszkę" będzie można policzyć na palcach jednej ręki.


Spotkania jak zwykle będą rozgrywane w drugi dzień weekendu, praktycznie od rana do wieczora. Nie zmienił się również obiekt, na którym będą odbywały się spotkania - areną zmagań pozostaje Stadion Miejski w Zielonce przy ulicy Dziennikarskiej.
A kto będzie faworytem? Czy tytuł mistrzowski uda się obronić wołomińskiemu Al-Marowi? Rywalizacja będzie bardzo zacięta, zwłaszcza, że niemal wszystkie zespoły dokonały solidnych wzmocnień i żadnego spotkania nie oddadzą za bezcen. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zmiany barw klubowych, jak również pełny terminarz, można znaleźć na stronie www.futboliga.pl a organizatorzy zachęcają także do odwiedzania profilu facebookowego rozgrywek, który znajduje się pod tym adresem: https://www.facebook.com/futboliga.zielonka/

Źródło: Urząd Miasta Zielonka

Pokaż listę
Facebook Twitter