Pokaż listę

Z nowym rokiem, nowym krokiem

Zdarza się, że pod wpływem chwili i noworocznej presji, powtarzamy „niewypały” z naszej listy noworocznych postanowień z minionego roku.

Nie masz pomysłu na noworoczne postanowienia realne do zrealizowania? Przeczytaj co postanawiają zmienić w swoim życiu zapytani o to przez nas Mieszkańcy Wołomina

1. Częściej myśleć pozytywnie - powiedziała Pani Maria, spotkana przez naszego reportera na pl. 3Maja w Wołominie. I doceniać to, co się już ma, zamiast narzekać i widzieć tylko czarne strony życia.

2. Poświęcać bliskim więcej czasu i uwagi - to postanowienie Pani Joanny, która postanowiła nie tracić w 2018r. czasu na rzeczy błahe a poświęcić swoją energię i zainteresowanie dzieciom i mężowi.

3. Przygarnąć psa ze schroniska - takie postanowienie ma pewna Pani, która nie chciała nam zdradzić swojego imienia. Piękne postanowienie, przemyślane - jak usłyszeliśmy, przez lata. Pochwalamy i trzymamy kciuki!

4. Nauczyć się nowego języka - takim postanowieniem podzieliła się z nami Ania, studentka Inżynierii Środowiska.

5. Poszukam nowej, lepszej pracy, która pozwoli mi na spędzanie więcej czasu z rodziną - postanawia na początku 2018 roku Pan Marek

Mniej narzekać, zacząć uprawiać sport, odkładać co miesiąc choćby niewielką sumę pieniędzy, rzucić palenie, czytać więcej książek, zadbać o siebie... to tylko wybrane spośród wielu postanowień noworocznych Mieszkańców Wołomina.

A jakie są Wasze postanowienia? Czy udało się Wam zrealizować postanowienia z lat ubiegłych? A może uważacie że składanie obietnic i podejmowanie wyzwań to bzdura na którą szkoda czasu? Chętnie przeczytamy o tym w komentarzach :)

red. eW


Pokaż listę
Facebook Twitter